| bebitza a întrebat:

Ce poti sa faci daca din vorbele unui baiat intelegi ca nu il mai interesezi, insa privirea lui iti spune altceva?
cand iti e bine, te raneste cu vorbe urate...cand iti e greu se intereseaza de tine si chiar e ingrijorat...
CE POTI INTELEGE DINTR-UN ASEMENEA COMPORTAMENT?

Răspuns Câştigător
| Mya a răspuns:

Cand iubesti, te agati de orice lucru minor sperand ca este un semn de iubire din partea celuilalt! La fel si in cazul tau...probabil vezi in privirea lui ceva ce de fapt nu exista! Insa daca il preocupa ca treci prin clipe grele poate tine la tine, dar atunci de ce te-ar trata urat? I-ai facut ceva in trecut? Sau poate doar ii pari neajutorata si daca este o persoana cu sufletul bun, ar reactiona asa fata de oricine altcineva...

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Parerea mea este cam dura. Dar cred ca asta e adevarul. Poate ca tie ti se pare un baiat care te iubeste, dar nu cred ca e asa. Daca te iubea nu te ranea atunci cand tie iti era bine.
Gandeste-te asa. Daca u iubesti un baiat. L-ai face sa sufere? Nu cred!winking
Daca totusi u ai incredere in el, incearca sa vb. Sp ce se intampla.winking
Succes!big grin

| anaid a răspuns:

Ca nici el nu stie ce vrea...asa ca ceilalti din jurul lui cu atat mai putin:p

| pisika a răspuns:

Eu nu inteleg nimic... thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca tine la tine.Cind iti este bine si esti fericita, nefiind el cauza, normal ca ii pare rau incercind astfel sa-ti intoarca privirea spre el...