| anonim_4396 a întrebat:

Ce poti sa faci daca un baiat te place dar nu recunoaste si si tu il placi dar nu recunosti? Ce am putea face ca sa fim impreuna chiar daca nu vrem sa recunostem? Si plus ca lui ii mai place de inca o fata!
Stiu ca am o problema ciudata laughing.

Răspuns Câştigător
| elenaelly1234 a răspuns:

Pai,actioneaza repede. Daca nu cealalta fata o sa til ia. Du-te la el si pupa-l.i-al prin surprindere sau daca nu ia-o usor si vorbiti. Bafta :* Funda?

4 răspunsuri:
| anamaria0974 a răspuns:

Daca nu lasati orgoliul deoparte si nu comunicati, fi sigura ca nu o sa fiti impreuna.

| MiruD a răspuns:

Da. E un pic ciudata. Pai lasati orgoliul la o parte si vorbiti despre asta.
Daca iti place de el, spune-i asta. Nu tine in tine. Ca o sa ti-l sufle alta.

| NoNameexd a răspuns:

Daca iubesti/placi 2 persoane in acelasi timp, alege-o pe cea din urma, pentru ca daca ai fi placut-o cu adevar pe prima, nu ar mai fi aparut a 2-a. Cu alte cuvinte, daca te place cum spui tu, nu ar mai fi placut-o si pe fata aia, si ti-ar fi recunoscut.Bafta!

| AndreeaAndreiuț a răspuns:

E ciudata, sa stii laughing. Daca place si o alta fata inseamna ca nu simte ceva foarte puternic pentru tine, pentru ca daca ar simtii nu s-ar mai uita si la alte fete in afara de tine. Cel mai bine e sa discutati. ori sa iti faci cea mai buna prietena sa discute cu el, pentru tine [ daca tu nu ai curaj ] happy