| Shameless a întrebat:

Ce preferati fetelor : un baiat insensibil care va poate apara, dar nu va poate iubi indeajuns?
S au un plangacios, care va iubeste, foarte mult, dar va sufoca? Sa zicem ca astea, ar fi singurele exemple de baieti, care exista!

18 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Din pacate nu-mi plac nici baietii-catelush, dar nici smecherii care nu stiu sa iubeasca!

In ultima instanta as accepta unul mai sufocant; macar ma iubeste, nu?!

| fabiola a răspuns:

Si sensibil si sentimental, dar doza in functie de situatie!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Sincer daca ar trebui sa aleg, as alege ultima varianta.

| ATHOS a răspuns:

Cristi draga, in general, fetele nu prefera nici unu nici altul. Daca fac parte din una din aceste categorii cred ca ar trebui sa incerci sa te schimbi.
Bafta!

| NickiMinaj a răspuns:

laughing) Insensibilul, o sa avem mai multe in comun si sunt mai mari sansele sa fie bun de ceva. Si aici ma refer la integrale, ecuatii logaritmice sau chiar fizica moleculara.

| BLUEishot a răspuns:

Nici-nci defdapt de obicei fetele vor ca iubitul\prietenul sai aibe aceleasi calitati ca ale tatalui ...defapt eu nu vreau un baiat sensibil si dimpotriva foaret curajos increzator puternic si iubitor poate si intelagatorhee hee vezi u depinde de fiecare fata cum are parintele eu nu prefer nici unu dintre cei 2 happy ork sper ca te-am ajuat :-H

| Puffu a răspuns:

Wtf? Ce categorii ai ales...

| AdelinaC a răspuns:

Sincer as prefera ultima varianta dar difera de la fata la fata

| ScandaL a răspuns:

Sincer...Nici unul nici altul... laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| Aly359 a răspuns:

Eu prefer pe cel insensibil. imi plac mai mult baietii din aceasta categorie

| Frrramboise a răspuns:

Niciunul

nu as vrea unul care sa ma ignore, dar nici un fatalau din ala plangacios nu as vrea...

mai bine insensibilul

| Shameless explică:

@ ATHOS draga incearca sa nu mai faci pe psihologul, deoarece esti putin cam penibil'a, raspunde la intrebare sau nu.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea-s singurele categorii? Atunci ma reorientez sexual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offf... nu stiu laughing
M-ai pus sa aleg intre doua tipuri de persoana, niciuna favorabila mie. Si, imi place sa fiu sufocata laughing) dar nu-mi plac baietii plangaciosi ( nu da bine la public ).
As alege o combinatie a celor scrise de tine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l as prefera pe ala care ma iubeste mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shamaless,de ce nu shemale? un insensibil care sa apere fete nu am mai vazut asa ceva, era unu Dany BGSwinking pe-aici dar s-a lasat de sportul asa rolling on the floor

| Alisa_1731 a răspuns:

Nici cicilaughing
preferam un baiat dragut si fizic da si sufleteste, care ne poate apara si care sa ne iubeascahappy
in fine...si alte 10000 de lucruri marunte
nu poti sa spui ca baietii nu s pretentiosi!