| tpu_ank a întrebat:

Ce pretentii ai de la persoana iubita?
eu : in primul rand sa ma iubeasca (cu adevarat)
sa nu ma minta
sa nu ma insele

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa fie un baiat intelegator, sa ma respecte, sa fie sigur pe el. Bineinteles ca trebuie sa tina la mine, altfel nu am mai fi impreuna laughing Cu minciuna nu stiu ce sa zic. Normal ar fi sa nu ma minta dar stii cum suntem noi, oamenii. Sa aiba incredere in mine si sa imi vorbeasca din inima. Ispitele sunt peste tot. Niciodata nu vei sti ce urmeaza sa afli maine sau mai tarziu, chiar si atunci cand dragostea este atat de mare pe cat se spune.
A! Mi-ar place sa stie sa gateasca happy

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pot spune ca atunci cand iubesc nu prea am mari pretentii, accept persoana de langa mine asa cum este, dar normal ca mi-ar placea sa fie sincer, sa ne iubim reciproc, sa ma respecte si sa aiba incredere in mine, sa ma apere si protejeze, sa ma simt alaturi de el iubita si implinita, sa ma faca sa zambeschappy, oricum eu iubesc neconditionat.

| catthshshshs a răspuns:

Sa ma iubeasca, sa nu ma minta, sa nu ma insele, sa fie respectuos.Sa fie om cu adevaratwinking

| lostcontrol12 a răspuns:

Da.Aceleasi ca si tine.insa nu cred ca sunt "pretentii", cred ca este ceva normal ca intr-o relatie cei doi parteneri nu trebuie sa se minta sau insele unul pe celalalt. Di dcaa dragoste nu e.nimic nu e. Vroba cantecului celebru:X
Pup:*

| ivona a răspuns:

Se spune ca atunci cand iubesti cu adevarat, daruiesti totul fara a astepta nimic in schimbwinking

| cosima11 a răspuns:

Eu. am pretentia sa fie intotdeauna sincer cu mine, sa ma iubeasca neconditionat si nelimitat. si sa fie atent in orice situatie [si aici nu ma refer la lucruri/obiecte si la comportamentbig grin ]

| marinela_9969 a răspuns:

Sa maiubeasca cu adevarat, sa nu ma minta sau sa nu ma insele. Sa fie un baiat intelegator,