| anonim_4396 a întrebat:

Ce reactie are un baiat daca prietena lui ii spune ca nu a avut inca parte de primul sarut? E mai tandru si mai grijuliu, sau profita de chestia asta intr'un sens urat?

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai si cum poate profita de asta? ca eu nu inteleg. te saruta si gata
poate va fi mai tandru sau poate nu..depinde

| DeeaMarry a răspuns:

Daca te iubeste va fi oricum foarte tandru! Nu conteaza al catelea sarut e pentru tine.
Eu cred ca se va bucura sa afle ca e primul baiat care te saruta happy.

| Hevnoraak a răspuns:

Depinde de băiat.Dar chestia cu tandreţea e cam rară în zilele astea.O sărută şi îi spune că totul e ok şi eventual o mai învaţă şi cum se face.

| Raduuuuuu a răspuns:

Ori te va saruta sau iti va spune ca il vei vea intr-o zi...