| TaciSiNuTeMaiUitaLaNume a întrebat:

Ce replica smechera sa gasesc cand cineva imi zice sugeo?(SRRY CATEGORIA)

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Ii rapunzi in felul urmator: Nu am obiceiurile tale... ]

Funda? Plzzzzzzzzzzzzzz

12 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

"N-ai noroc la fete si incerci cu mine?"

Presupun ca replica cu "suge-o!" vine de la ROBOTZI ...creativemonkeyz...sau cum se scrie.

| ColaCola a răspuns:

Sa o sug asa cum face mata cu **** mea?big grin

| liviu89 a răspuns:

"ai vrea tu fraierehee hee"

| liviu89 a răspuns:

Asta daca esti fata, daca esti baiat thinking " esti gay " thinking nu stiu laughing

| danifx2 a răspuns:

Nu stiu dar eu am aceeasi problema un retardat din clasa mea imi zice sugeo

| Alex_1359 a răspuns:

-Sugeo
-Eu nu am profesor' tau

| Emazio a răspuns:

Sau ii zici:da ce-s eu, mata? laughing funda?

| cthulhu a răspuns:

"aaaaaaaaaa"

| MESSI_4591 a răspuns:

Sugemio tu mie ca sa completati familia ca toata familia ta mia supto mie in afara de tine dar daca nu-ti gura o sa urmezi si tu asa ca taci si inghiteo sa nu-ti bag ****-n gat asa i-am zis eu la unu demi zicea mereu sugeo si pe urma cand i-am zis asta a tacut din gura sia cerut scuzelaughing

| Leonard08 a răspuns:

"Nu mersi, nu-mi place 69!" laughing

| Black1Star a răspuns:

So suga mata laughing...acum pe bune o replica smechera ar fi o stanga la ficat si un genunchi in gura.Sau daca nu recurgi la violenta incearca un simplubig grinate-n mortii matii.

| printseeeesaaa a răspuns:

Cand iti zice sugeo u sp ia'o in guralaughing sh ai rezolvat problm