| dEutSa_8892 a întrebat:

Ce reprezinta fanteziile? Dati exemple de fanteziihee hee

13 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Ex: as vrea s-o vad pe profa de mate in bikinihee hee e cam obsedat dar as vrea sa vad ce fata ar face colegii mei rolling on the floor plus ca profa e cam tacanita si as vrea sa o santajez cu 'poze' devil

ps. nuz pe invers ticnitilor waiting
pps. era o fantezie pana la urma whistling

xoxooo, mary peace sign

| Cryss a răspuns:

Pai de exemplu multi baieti au fantezii facand menage-a-trois, alte fete vor sa faca dragoste cu un necnoscut. Acestea sunt fantezii happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vise cu ochii deschisi....relaxari ale creierului
Ex:confidential

| maya_4030 a răspuns:

Vrei sa te folosesti de fanteziile noastre? :lol:

| Ella_6365 a răspuns:

Ce va costa sa spuneti? dhoamne! parca cine stie c ar fi.

mie mi-ar place cu cineva sa fim prin ploaie... cat de romantic big grin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uita-te la televizor ca-i vampanie electorala si o sa vezi fantezii cit cuprindewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fanteziile sunt vise (teluri) irealizabile.
fantezia mea: mi-as dori sa fiu nemuritor, sa vad lumea cum evolueaza si se schimba pana la sfarsiturile ei.

| maya_4030 a răspuns:

Din moment ce ai pus acel emoticon dupa intrebare mie mi s-a parut ca vrei sa faci o gluma si am raspuns ca atare dar vad ca ai considerat raspunsul "stupid", de ce? am atins ceva la coarda sensibila?winking

| dEutSa_8892 explică:

Aleya draga mea...eu n`am mai intrat pe site de cand am pus intrebarea si pana acu` n`am dat nici un vothee hee deci n`am dat eu stupid.

| Ella_6365 a răspuns:

Ghm ghm deea, vezi k se vede unde ai dat stupid la profilbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ex n-as putea sa-ti dau doar daca vrei sa-ti arat?

| dEutSa_8892 explică:

Ella stiuwinking da` nu am dat eu pana acu nimichee hee.decat la unele pers...hee hee

| bennys a răspuns:

Ceva la care probabil nu o sa ai ocazia sa ajungii niciodata!
Ex.: sa iti faci casa in romania din bani cinstiti
sa te mai iubeasca cineva
sa fii fericit
sa nu mai ai griji