| AndreeaZM a întrebat:

Ce rezolva acest tip care si-a dat seama ca imi place de el. si de fiecare data cand vorbeste cu vreo fata sau cand o mangaie pe spate etc..se uita la mine sa vada cum reactionez dar nu totdeauna ..Nu inteleg de ce face chestile astea!

3 răspunsuri:
| 1999dia a răspuns:

Spune-i ca nu iti place de el. probabil incearca sa te faca geloasa. spune-i ca nu te intereseaza si gata

| Danysan a răspuns:

Deoarece ca nu ai spui ca vrei sa fi cu el.Mergi la el si spune-i asa.De ce esti nesimtit stii ca imi place de tine si acum incerci sa faci ce? Sa ma faci geloasa sau ce? Daca asa crezi ca o sa fi cu mine esti tampit.Mai bine zi ce facem mai tarziu. Mergem si noi la o Cafea sau un film ceva? daca te tine logic si esti in starea sa ma inviti!

| Mikysor17 a răspuns:

Fa si tu la fel cu alti baietii si vezi ce reactii are si el laughing Dupa care se va baga in seama cu tine mai mult ca sigur si iti va spune ceva. daca nu spune-i tu in glumaa gen frumosulee sau nceva asemanator gasesti tu si vezi ce iti raspunde iti dai si tu seama de raspuns daca ii place si lui de tine sau daca nu daca ii place lucrurile or sa decurga de la sine doar ca trebuie sa facii si tu ceva nu numai el q atunci degeabawinking