| Fast92 a întrebat:

Ce riscuri sunt pentru mine ca baiat daca intretin relatii sexuale orale cu o fata care are diferite boli cu transmitere sexuala.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Riscurile sunt mari, protejeaza-te chiar daca e sex oral sau nu o face...

| Fast92 explică (pentru mona):

Nu vreau sa ii fac sex oral fetei ..ci ea imi face mie, asa exista vreun risc? ast raspunsul tau

| Cosmotel a răspuns (pentru Fast92):

Normal ca exista. iti sugerez s-o faci doar cu prezervativ, asta daca nu vrei si tu bolile respective.

| mona a răspuns (pentru Fast92):

Inteleg.dar foloseste oricum prezervativul [chiar daca e neplacut pentru ea ]pentru ca riscul sa iti transmita ceva exista...

| Ea12345 a răspuns:

Normal ca exista risc. Foloseste un prezervativ cu arome, ca sa ii faci ei treaba mai placuta. Totusi, de ce sa risti?

| Purec a răspuns:

Pai daca sunt cu transmitere sexuala, e simplu, o sa te alegi si tu cu bolile respective laughing