| iAngel a întrebat:

Ce sa fac. Astazi nu ma pot intalni cu iubita mea deoarece este Lasata Secului si se duce la nasi.Pe seara ea mi-a spus ca fratele ei se duce cu iubita lui la discoteca, si ca se duce si ea la discoteca, si m-a intrebat daca vin si eu, ca vine fratele ei si ma ia de acasa, si sa ii dau un raspuns astazi daca merg sau nu la discoteca. Ii voi spune ca nu merg, chiar nu pot sa merg la discoteca, pentru ca unde vor ei sa se duca, sunt foarte multi tigani. Ii voi spune ca daca vrea sa mergem la un club sau sa vina la mine acasa(tatal meu este DJ si am muzica si boxe, aparate de lumini si facem la mine discoteca acasa, fara nicio problema) Daca imi spune ca ea se duce la discoteca aceea si se duce fara mine, ii spun ca nu mai are ce sa vorbeasca cu mine, nu mi se pare corect sa se duca la discoteca fara mine, voi incheia totul cu ea.

5 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Tu chiar o iubesti pe fata asta? Pentru ca eu nu prea cred. "Daca imi spune ca ea se duce la discoteca aceea si se duce fara mine, ii spun ca nu mai are ce sa vorbeasca cu mine". O persoana indragostita nu reactioneaza asa. Tu i-ai fi dat papucii doar pentru ca ar fi mers la discoteca fara tine. Lucrurile nu se rezolva asa. Tu, in loc sa pari indragostit, pari sa cauti motive sa te desparti de ea chatterbox

| iAngel explică (pentru DeeaMarry):

Nu cred ca ti-ar conveni ca iubitul tau sa mearga la discoteca fara tinewinking Oricum e rezolvata problema citeste mai sus

| DeeaMarry a răspuns (pentru iAngel):

Pai nu mi-ar conveni, dar nu i-as putea spune "iti dau papucii daca mergi fara mine la discoteca!". Lucrurile nu se rezolva asa, se rezolva discutand! Da, am vazut ca e "rezolvata" problema, dar pana cand? Pana cand o sa se iveasca din nou o chestie din asta? Dai dovada de lipsa de maturitate.
Uite, si @Rawrrr vrea sa iti deschida ochii asupra aceluiasi lucru! Poate de la ea o sa intelegi mai bine...

| iAngel explică:

Nu mai este nevoie de nimic happy Am sunat-o si am vorbit cu ea acum dimineata cand s-a trezit,si i-am spus ca eu nu merg, si ea a spus ca daca eu nu merg ea nu are ce cauta la discoteca, ii pup gurita ei :* A spus ca maine vom fi doar noi doi acasa la ea

| Rawrrrr a răspuns:

...mdawinking o iubesti nu? habar n-ai tu ce-i dragostea! cum poti fi asa frate? raised eyebrows? daca prietenul meu mi-ar zice ceva gen,,Daca imi spune ca ea se duce la discoteca aceea si se duce fara mine,ii spun ca nu mai are ce sa vorbeasca cu mine, nu mi se pare corect sa se duca la discoteca fara mine, voi incheia totul cu ea.'' i-as trage si o palma si i-as da eu papuci inainte sa mai zica ceva.winking cum poti fi asa ipocrit laughing? era mai ok daca ii explica-i ca te deranjeaza sa mearga acolo pentru ca sunt multi tigani. nu o lua cu faze,, daca mergi fara mine nu mai ai ce vorbi ''.winking ii dovedesti doar ca nu ai deloc incredere in ea. raised eyebrows da totusi. tu o iubesti laughing cati ani ai? 13? 14? maturizeaza-te! daca chiar o iubesti invata sa ai si incredere in ea rolling eyes