| yourangelanairam a întrebat:

Ce sa fac ca prietenul meu sa se simta mult mai bine cand e langa mine?

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Tocmai asta-i frumuseţea dragostei. Nu ştiu ce fac special de se simte prietenea mea mult mai bine lângă mine şi nici ea nu ştie ce face aşa special de mă simt mult mai bine lângă ea.
E o chestie care apare în timp şi apare de la sine. Dacă nu apare, însă, e clar că relaţia nu are niciun viitor.

| NickiMinaj a răspuns:

Pai arata-i cat de mult te bucuri tu de prezenta lui happy, zambeste-i mereu, fii calma si calda, razi la glumele lui si ai grija de asemenea sa fii o aparitie pentru el : iti sugerez imbracaminte feminina, gen pantofi cu toc si rochita/fusta. Daca reusesti si sa faceti mereu lucruri noi e super. De exemplu sport, cina romantica, picnic, plimbare cu barca/bicicleta, mergeti la cumparaturi, inotati, mergeti in excursii... orice va place, dar niciodata aceeasi chestie mereu. Ce poate sa-si doreasca mai mult? happy Te pup si iti urez mult succes!

| Emma a răspuns:

Sa fii pur si simplu tu!
Daca te place, o sa se simta bine orice`ar fi. daca nu poti sa-i dai papucii. Sper sa nu fie cazul. te pupbig grin:*

| Gigiku a răspuns:

Sa il mangai. Poate ii bagi si mana in pantaloni happy

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Pai... Incearca sa ii acorzi toata atentia ta, Sa i`l iei in brate si sa i`l strangi ff tare si sa i-l alinti. Parerea mea. Acum depinde de cat timp aveti impreuna si ce fel de baiat este el. Mult Succes

| rico1991 a răspuns:

Este de apreciat problema ta dar pererea mea este urmatoarea: 2 Suflete pereche se vor simtii in mod natural BINE" impreuna lucrurile trebuie sa decurga absolut normal nimic nu trebuie sa fie ARTIFICIAL" ( gesturi fortzate) de dragul de ati face partenerul sa se simta bine in prezentza ta...
>>>>>>>> NORMALITATEA, NATURALETZEA si DRAGOSTEA

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi tu insati, daca nici atunci, atunci lucrurile nu merg happy

| seker a răspuns:

Nu trebuie sa faci gesturi fortate :d daca chiar simti ceva pentru el si iti e drag de el pe moment vei stii ce sa faci :*