| ingerash_3423 a întrebat:

Ce sa fac ca sa atrag baietii?

Răspuns Câştigător
| VisezInNonCulori a răspuns:

Buna happy Nu trebuie sa faci ceva anume, ca ei sa te simpatizeze happy Daca vei fi tu insuti va fi bine, daca vreun baiat te va placea, atunci vei stii ca te place pentru ce esti tu, nu pentru ce ai vrut sa arati tu la momentul respectiv, dar ca sa iti raspund la intrebare.
1. Fa glume, imprieteneste-te cu el, faceti schimb de telefoane, tineti o legatura stransa... dintr-o prietenie, poate ajunge iubire in scurt timp

2. Stai pe langa el, arata-i ca stii sa faci o persoana sa se simta bine

Am vazut multe fete, care se imbraca extravagant pentru a atrage baietii. un baiat trebuie sa te placa pentru ceea ce esti nu pentru ceea ce vrei sa arati ca esti happy buna intrebarea, 10 pentru ea happy fundita? smug

6 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Sa te iubesti pe tine.

| vyolycy a răspuns:

Fii tu insati ...si o sa gasesti un baiat care sa fie atras de felul tau de a fi, de tine

| resp3ct a răspuns:

Sa te imbraci sexy happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te imbraci cit mai scurt si cit mai sexi. E de ajuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dete cu miere, se gasesesc destui lingai in ziua da astazi happy

| MaimutaSiLama_2797 a răspuns:

Cumpara-ti o lama sau o maimuta si dragostea va veni de la sine :X