| adela2012 a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu mai fiu timida cand vorbesc cu baiatul pe care il plac? big grin

4 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Daca e baiat bun o sa te inteleaga chiar daca esti timida si incearca sa fi tu insuti nu sa ii arati ca esti o alta persoana, timiditatea nu e un defect! O zi frumoasa.

| Cupcake a răspuns:

Nu prea ai ce face, cu timpul te vei obisnui sa vorbesti cu el si nu vei mai fi asa timida. Dar tot vei avea acel feeling de gol in stomac cand vei vorbi cu el.

| anyry a răspuns:

Citete aici, sigur te va ajuta.

http://www.personalitateputernica.ro/......imiditate/

| Fintommi a răspuns:

Doar ramai calma. In general oricum baietilor le plac fetele mai timide; nu alea cu figuri si tupeiste. Invata sa te controlezi totusi si sa ai grija cum raspunzi inante happy oricum cel mai bine e sa fi tu, si sa nu te lasi influentata usor de el sau de altii. E doar un baiat, gandeste pozitiv, nu se intampla nimid grav. Bafta!