| GouDidodino a întrebat:

Ce sa fac ca sa tin mai putin, sa termin mai repede? Câteodată durează foarte mult, de la 40 de minute in sus si ma plictisesc iar partenera sa vaita ca nu mai poate

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Pai aia zic... poate acum faci sex mecanic. Pentru ca trebuie. Poate nu esti suficient de excitat...cine stie.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi in holywood sa ajungi actor pornişchen. Nu te va lasa gagica

| darrio2007 a răspuns:

Hai ca esti tare! Probabil iei Viagra.

| RAY a răspuns:

Tu penetrezi vaginul 40 de min vreau sa vad si eu perfomamta asta uimitoare

| Alexandru250201 a răspuns (pentru RAY):

Sincer nici eu nu cred da cine stie poate e magica?

| RAY a răspuns (pentru Alexandru250201):

Masculi se lauda mai mult cu ce nu pot face, se maturiseaza mai greu de fel

| GouDidodino explică (pentru RAY):

Si cum ai vrea sa-ti demonstrez, vrei sa te invit la o partidă?

| GouDidodino explică (pentru Alexandru250201):

Dacă tu nu duci, nu inseamna ca toti suntem ca tine

| sofisis a răspuns:

Mereu a fost asa, indiferent de partenera? Ca poate nu e ceva foarte...wow. Poate faci sex asa, mecanic, de dragul de a face.

| GouDidodino explică (pentru sofisis):

Nu, am terminat si mai repede

| sofisis a răspuns (pentru GouDidodino):

Pai aia zic... poate acum faci sex mecanic. Pentru ca trebuie. Poate nu esti suficient de excitat...cine stie.

| mentholinks a răspuns:

Pai daca nu te exciti poate fi o chestie ce tine de psihic. De aceea si te plictisesti, incearca sa iei o pauza de o saptamana, doua si vezi daca e la fel ca e foarte penibil sa f*** doar de dragul de a f''' fara sa simti placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să-ți iei o partenera care arata bine.

| IONEL39 a răspuns:

Fa-te viata mea actor de filme porno

| AnonimK1nG a răspuns:

Si bunelul ea zis bunici ca nu mai termina, si a terminat?

| GouDidodino explică (pentru AnonimK1nG):

Ma întrebi pe mine?