| qwy a întrebat:

Ce sa fac ca un barbat sa nu poata fara mine?

Răspuns Câştigător
| nasoasatonciu a răspuns:

Nu te supara da am un singur cuvant pentru tine: disperata. poate vroiai sa spui ceva gen cum fac sa ma placa un anumit... ca asa nu stiu.da crede-ma ca nu e bine sa se plimbe baietii dupa tine cu limba scoasa pentru ca dupa poate cel de care chiar iti place o sa creada ca e concurenta prea mare si o sa o lase balta

7 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Trai fără mine vroiai să spui? Păi încearcă să îl iubeşti enorm şi sigur există o cale, tu singură trebuie să îţi dai seama!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa reformulezi intrebarea

| Trolli a răspuns:

Asta depinde de tine, dar mai ales de el. Trebuie sa ajungi la inima lui..Bafta.

| h3r a răspuns:

Sexul se face in minim 2... da, nici nu poate fara tine.

| KillingIsMyHobby a răspuns:

Ce să nu poată?

| justfreelove a răspuns:

Ii dai in fiecare dimineata otrava iar seara ii dai antitodul si ai grija sa ii aduci la cunostinta acest lucru ..pentru ca numai asa o sa fi sigura ca nu poate traii fara tinewinking

Răspuns utilizator avertizat