| alionadoareu a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc cu prietenul? please, Help! Mor! Nu-mi dati raspunsuri banale gen "uitati-va la un film, iesiti in oras". M-am gandit si eu la asta, evident! Si nici sex, m-am saturat! Alte idei?

8 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Daca te plictisesti alaturi de el inseamna ca asta este problema, schimba-l si iti trece plictiseala

| Brâncuşi a răspuns:

Bună măi nu cred că eşti pregătită, adică deja eşti mare ştii ce poţi face nu înţeleg de ce ne întrebi, sigur te-ai descurca ideile vin pe moment.
O seară bună!

| alionadoareu explică (pentru Brâncuşi):

Nu sunt pregatita pentru ce?

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Jucati carti, dame, sah, table, jocuri multiplayer online sau pe pc. laughing. Uitati-va la poze, depanati amintiri impreuna sau de cand erati copii big grin.

| Abby_7972 a răspuns:

Nu vad ce altceva ati putea facethinking Jucati-va si voi ceva. laughing

| Ukf_Tazu_1992 a răspuns:

Pai arata'i prietenului tau ce ai scris. Te bate bine, iar apoi nu te mai plictisesti happy

| Miki280 a răspuns (pentru Ukf_Tazu_1992):

Poate intra si el pe aici, ii vede poza si numai trebuie sa ii spuna ea! laughing

| alionadoareu explică (pentru Ukf_Tazu_1992):

Pai e langa mine si l-a injurat pe ala care a zis ca trebuie sa-l schimb...