| AnnyJonathann a întrebat:

Ce sa fac daca baiatul care il iubesc sta cu mine in banca?

Răspuns Câştigător
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Pai 1. ia-ti inima in dinti si vorbeste cu el si sa va cunoasteti mai bine 2.intreabal pe prietenul lui cel mai bun despre el sau daca tie rusine sa vorbesti cu el cerei id de messenger si vorbiti 3. (daca vrei) spune-i la o prietenei dea ta sai spuna lui ca il iubesti.mult noroc.erau mai multe variante dar astea ti se potrivesc. fundita?

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ce sa faci? Ce ai putea sa faci? Sa te imprietenesti cu el si poate sa-i spui ce simti pentru el...

| AnnyJonathann explică (pentru Crisu):

Nu... vreau sa-i spun ma rusinez incearca tu sa-i spui persoanei care o iubescti

| AnnyJonathann explică (pentru AnnyJonathann):

Am incercat sa ma impreetenesc dar nu stiu cum sa-i spun ceva sfaturi va rog dau funda

| Crisu a răspuns (pentru AnnyJonathann):

Am incercat si am si reusit. laughing