| anonim1928 a întrebat:

Ce sa fac daca cea mai buna prietena ma place, sau ma placea probabil. in ultimul timp am simtit la fel pentru ea si am iesit amandoi la o intalnire sa vedem daca putem merge mai departe. mie sincer mi-a placut dar m-am simtit doar ca intre prieteni si nimic mai mult. i-am spus chesti asta si s-a suparat pentru ca nu i-am zis mai devreme. dar eu credeam ca i-a venit asa dintr-o data ca si mie chestia asta ca o plac si ca o sa ne treaca, ca sa nu fim intro relatie apoi sa se intample ceva sa ne certam si sa nu mai vorbim. acum este suparata si nu stiu ce sa fac. ajutoor.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Greseala ei, ea a crezut ca esti un baiat, viitor barbatel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La o intalnire sa vedeti daca puteti merge mai departe, unde mai departe, la capul tramvaiului, tu n-ai vazut ca ai avut o sansa si i-ai dat cu sutul in cur? Stiai de la inceput ce fel de intalnire este aceea, tu ce-ai facut? ai dat cu mucii'n fasole, nu esti pregatit pentru astfel de relatii, deocamdata, nu mai incerca sa remediezi greseala deoarece vei face alta si mai si deoarece nu esti capabil sa-ti controlezi sentimentele, este dur dar este adevarul pur

| Anonim1234567891 a răspuns (pentru anonim_4396):

El a invitat-o la intalnire sa vada daca o place, era nehotarat si dupa intalnire si-a dat seama ca nu o place in felul ala. A dat cu mucii in fasole? Tu ce ai fi facut? Te duceai la ea ii ziceai ca o iubesti si peste 2 zile va certati. Ai gandit in comenturiu' ala cam deloc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonim1234567891):

Gogule sua Goago, de ce s-au intalnit? In felul ala de care aduci tu aminte o placea si inainte, baga bibilica la contributie ca te trimit la alta scoala

| Anonim1234567891 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ea a luat-o ca o intalnire serioasa mai goguta, el nu stia daca o place, era nehotarat, de asta a invitat-o. El nu stia daca o place sau nu, si a incercat sa stea cu ea sa vada cum se inteleg. Mai pe intelesu' tau: el nu stie daca place pe ea, dar ea place pe el. PS: sunt anonim deci poti sa-mi zi si gogule si goago, nu ca m-ar interesa

| CersetoruVesel a răspuns:

Cere-ti scuze si incearca sa fi mai apropiat de ea.Chiar daca nu o placi incearca sa dai impresia ca o placi si poate te vei indragostii.Fa-o cat mai repede sa nu o pierzi.Parerea meabig grin

| micutZa94 a răspuns:

Pacat..ai ranito tare prin ce i-ai spus, te inteleg si pe tine dar mii jale si de ea. a crezut ceva ce nu va fi...pacat.

| Anonim1234567891 a răspuns:

Du-te la ea si zi ca-ti pare rau dar nu o placi in felu asta si zi ca tu vrei sa ramaneti doar prieteni. Ar trebui sa inteleaga si sa va impacati.