| Dony91 a întrebat:

Ce sa fac daca fata cu care sunt, e suparata pe mine?

Funda!

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SerafimHD a răspuns:

Impac-o pana nu o pierzi!

| SisMusic a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa iti cer scuze pentru ceia ce ai facut si sa ii spui ca o iubesti asta ar fi cea mai usoara cale!winking

| AndreiBolos a răspuns:

Poate sa fie 12414124125161601976501625 de motive pentru care s-a suparat pe tine. Detaliaza te rog.

| Dony91 explică (pentru AndreiBolos):

Am fost cu ea in mall sa mancam, si dupa a vrut sa mergem prin magazine sa se uite dupa nu stiu ce, si eu nu aveam chef happy

Răspuns utilizator avertizat
| Dony91 explică (pentru adiuseri):

Ii vorbesc si frumos, stiu si ce are in cap, poate ar trebui sa ma implic mai mult laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiBolos a răspuns (pentru Dony91):

Spune-i ca aveai o stare nasoala, sau ca iti era rau, scuze sunt, dar sa stii sa le aplici cu cap.

| BubuLina999 a răspuns (pentru Dony91):

Exact. solutia este la tine! implica te mai mult asa cum ai zis si u. ea doreste atentia ta, doreste sa te intereseze ceea ce face si ce vrea ea. daca ai o stare proasta d la incepul spune i ca nu te simti bine. ca sa nu mai aibe ea motiv de suparare cand u nu ai chef sa te duci cu ea intr un loc.

| Georgian_Alex_1995_LQXO a răspuns:

Parerea mea scoateo in oras mergi la un film s-au la un club si fa-o sa se simta bine bafta.

| Sorin1987 a răspuns:

Fai cate un cadou nu te baga repede repede pe ea o suni o intrebi ce mai face happy vb mai mult prin mesaje ceva... Bft happy

| Mikii193 a răspuns:

Impresioneaz-o. Făi un cadou. Spune-i că o iubești si comportă-te frumos ce ea. Cred ca un buchet de trandafiri ar merge. Să ști fetele de obicei nu prea pot să stea supărate pe un băiat mai ales
dacă te iubește.

| Ioanaeuu a răspuns:

Fii dragut cu ea cereti scuze intr-un mod romantic!