| lidika a întrebat:

Ce sa faC? imi place un baiat la nebunie, el stie destul de bine asta, am askultat sfaturile tuturor si intr-un final i-am spus kal plac. isan replica lui a fost. shii papusa eu nu vreau sa spun ca nu te plac sau asa ceva, mie taremi place de tine, credk ca tu ai observat de asta vara, problema e ca eu inca nu sunt pregatit sa ma intilnesck cu cineva dupa ce am terminat relatzia anteioara, deoarece dupa acea relatzie nu mai pot avea incrdere in nici o fata. eu pur si simplu nu sunt pregatiT... ce sa cred? ce sa fac sasi dea seama ca eu sunt diferita. desi prietenim extrem de bine. mie imi este cam greu doar sa prietesk cu el. ce sa faC ca sa reushesk ceVa?

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, ai rabdare, acorda-o timp pentru ca acum poate e dezamgit de fete din relatia anterioara si e posibil ca inca sa sufere, el are nevoie de timp si e bine ca te place totusihappy. Spune-i ca il intelegi si ca il astepti si ca esti dispusa sa il ajuti sa capete increderea in fete si spune-i sa iti acorde o sansa ca sa ii dovedesti ca esti diferita si ca il poti ajuta sa treaca peste ceea ce a patit, timpul isi va spune cuvantul, e alegerea ta, adica ori il lasi pur si simplu si incerci sa il uiti, ori astepti pana cand el va fi pregatit si ajuta-l, ai sa vezi ca va fi bine.

| Love4ever.EU a răspuns:

Mai asteapta! Daca il iubesti cu adevarat si esti sigura ca. va veni la tine si veti fi impreuna asteapta sa iasa si el din starea aceea!

Adica, comunik mai mult cu el, castiga-i incerderea! Si poate asa vei reusi si ii vei cuceri si inima:*

| Amrita a răspuns:

Buna! Da, poate ar trebui sa' l mai astepti, dar faza cu "papusa" laughing e cam. aiurea nu crezi? In fine, eu zic ca deocamdata sa-ti continui prietenia cu el si cand va fi pregatit iti va spune. Nu'l presa, pentru ca apoi poate nu'ti va mai spune nimic.
Rabdare!:* Toate se vor rezolva, atata timp cat va simpatizati reciproc!

| Silviu591 a răspuns:

Ce texte are baiatul laughing)

"mie tare`mi place de tine" ceva de genul se scria prin sec 18-19 nu? laughing

Răspuns utilizator avertizat