| Crissuuu a întrebat:

Ce sa fac? Nu il pot uita ori ce as face.De o saptamana sunt distrusa.sigh Si inca mai sper ca se va intoarce la mine.Si nu ma intrebati de ce ne-am despartit pentru ca nici eu nu stiu...Cand pierzi o persoana iti dai seama cat de mult tii la easad...Crede-ti ca ar mai avea rost sa astept dupa 1 an jumate de certuri si impacari? Cu toate ca il iubesc nespus de mult.Nici nu stiu ce sa mai fac.straight face

Răspuns Câştigător
| pissi_8651 a răspuns:

Daca il iubesti asteapta'lwinking si incerca sa mai vb cu el sai dem ca tii la el pentru asi da si el seama ce a pierdut

5 răspunsuri:
| GuessWho_8607 a răspuns:

Asa se intampla, cand pierzi pe cineva atunci iti dai seama de tot. Dar daca, voi tot timpul va certati, va impacati, nu stiu ce sa zic. Acum, nu stiu ce raspunsuri te astepti sa primesti pentru ca numai tu sti ce a fost intre voi. Daca certurile erau mai mult din cauza ta si el s-a saturat si a pus punct relatiei... iar acum tu vezi ca ai gresit incearca sa vb cu el poate o sa mai aveti o sansa impreuna. Asta era doar o ipoteza pentru ca nici tu nu ai dat prea multe detalii... Oricum, bafta!

| äπđÿ a răspuns:

Daca il iubesti asteapta'l ca isi va da seama ca a gresit si daca ai gresit tu da'i un imbold... daca a gresit el asteapta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acum depinde ce simte si el.Nu e suficient sa-l iubesti doar u...asa ca sa-l astepti nu e ce mai buna solutie.Ar trebui sa vorbiti si sa vedeti ce se intampla cu voi. Ce simtiti de fapt aman2...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu pot uta

| angelikaa a răspuns:

Suntem exact in aceeasi situatie ca si tine sad lasa-mi id-ul tau daca vrei sa vorbim mai multe :*