| Aly359 a întrebat:

Ce sa fac sa fiu mai tare in gura? scuze categoria

8 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Te abtilaughing
te gandesti ca daca apui ceva aiurea vei avea poate de suferit sau de pierdutbig grin

| daminushh a răspuns:

Mie mi se pare chiar potrivita categoria!

| Mtz_1845 a răspuns:

Pune-ti proteza de fier!:d

| catafreestyle a răspuns:

Pai asta e din instinc...cel putin la mine.
cand vrea cineva sa-mi strice ziua.nu imi convine sa il las si il iau la intrebarilaughing

| analia0103 a răspuns:

Sa iei la misto toti oameni si cand cineva iti zice ceva te sa faci pe dos,...,.si sa strambi din nas

| andreea_9684 a răspuns:

Nu-i nimic daca ceva nu iti convine spune, daca un baiat iti zice ca te plc si nu iti conv iate de el

| lavinia_1268 a răspuns:

Iei un patent si iti scoti dintii si o sa ai gura mai mare happy

| Sayori a răspuns (pentru lavinia_1268):

N-ai ce face si comentezi aiurea. tongue