| kynderw a întrebat:

Ce sa fac sa fiu si eu iubit si sa nu mai sufar pun mult suflet si sufar ca un bou...i-am oferit iubire si tot ce se poate intr-o relatie da cam toate fetele isi bat joc Vreo fata din hunedoara pe aici...sad

Răspuns Câştigător
| Mlov3u4ever a răspuns:

Esti unul dintre putinii baietii care sufera pentru o fata(rar se intampla asa ceva, poate ca tii la ea f mult).Nu st din hunedoare, dar cred ca nu conteaza.Nu cred ca merita atata suferinta.Cauta pe cineva care te place cu adevarat. Si ei arata-i indiferenta.happyBafta!

| kynderw explică (pentru Mlov3u4ever):

Da... totusi mersi esi dulce

| Mlov3u4ever a răspuns (pentru kynderw):

Ms.Si tu esti un dulcee.happy:*love struck

| kynderw explică (pentru Mlov3u4ever):

Tu si mai dulcee...:*:X

| Mlov3u4ever a răspuns (pentru kynderw):

Ms pentru fundita.Esti si mai dulceetonguehappy

| kynderw explică (pentru Mlov3u4ever):

Nu ai pentru ce...mersi si u esti si mai dulce...si vei fi mereu o dulceatsa pentru mine

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai şi tu mai multă grijă în legătură cu fetele pe care ţi le alegi ca pereche. Caută o fată sinceră, drăguţă, nu toate piţipoancele care nu ştiu cum să-şi mai pună în evidenţă ţâţele şi toate cele.

| kynderw explică (pentru Adry05):

Pai eu nu ma uit la o fata sa fie tzais si pui mei... da eu doresc pe cineva sa ma iubeasca dar nu gasesc eu incerc sa arat la toate fetele ca sunt iubitor si baiat cu care se poate avea o relatie da nu gasesc toate stau un pic cu tine si cand tie lumea mai draga se desparte de tine

| Adry05 a răspuns (pentru kynderw):

Mda, e aiurea. Sunt cam în aceeaşi situaţie, de acee încerc să fiu mai selectivă.

| eevvaa a răspuns:

Iti spun eu fii mai indiferent si vei vedea ca lucrurile se vor schimba mult.SAu macar fa asa ca sa para ca nu iti pasa atit de mult, eu asa am facut si a a ajutat, dar sa nu intreci masura cu indiferenta asta tot nu e bine.

| kynderw explică (pentru eevvaa):

Pai am incercat in toate modurile crede-ma dar tot degeaba...da ii aiurea ca pun prea mult suflet si pui mei...sunt suflet bun si nu gasesc iubirea potrivita

| Oana04 a răspuns:

Nu le baga mult in seama! Incearca cateodata sa afli ce le place dar sa nu intreci masura.De exemplu incearca sa o testezi. Daca iti cere sa mergi sa-i iei un suc zi ca nu vrei iar, daca te iubeste o sa-ti ceara numai sa mergi cu ea.Nu pune foarte mult suflet.Gaseste o fata simpla, draguta.O fata noua in oras sau la facultate, liceu etc...si imprieteneste-te cu ea.O sa vezi ca o sa prinda drag de tine.BAFTA!

| kynderw explică (pentru Oana04):

Multumesc esti o scumpa

| Oana04 a răspuns (pentru kynderw):

Mersii