| Vicavacanoua a întrebat:

Ce sa fac sa îmi crească penisul mai mare toți prietenii mei îl au mai mare și pot sta și mai departe de wc (la 15-20 cm ) când urinează, numai eu îl am mic (cel mai mic din grup ) și mie rușine că nici in seamă nu mă bagă așa de tare și nu știu exact dacă din acest motiv dar nici dur nu pot fi un dur ce sa fac? daca voi trage de el va mai creste? crying( crying( țin să menționez că am deja vârstă la care nu mai creste in mod normal dar cu ceva tratamente pastile metode nu se poate? Îmi cer scuze de eventualele greșeli dar sunt distrus a și era să uit nici fetele nu mă bagă așa de mult in seamă

8 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Te reduci la o ****?

| Violleta2022 a răspuns:

La 16 ani penisul si-a incheiat cresterea!

| Goete a răspuns:

Urinati cu *** sculate?
Altfel nu ai cum sa stii care e mai mare

| dullcat a răspuns:

Cum stii ce are fiecare in pantaloni? Ati facut concurs? Sau doar v-ati laudat intre voi cu minciuni diverse? Penisul tine de genetica si atat, nu poti sa faci nimic sa-ti creasca, in plus fata de cat ai acum, nici sa iei pastile si nici sa tragi aiurea. Deal with it si nu fa vreo prostie. Daca ai 18 ani si gandesti asa pueril, ca un pusti de 12 ani, nu e deloc ok.

| Vicavacanoua explică (pentru Goete):

Da exact așa făceam la baie

| Vicavacanoua explică (pentru dullcat):

Am mers la wc și se vedea destul de clar chiar și din avion cine îl are mai mare!

| Vicavacanoua explică (pentru dullcat):

Am mers tot grupul la wc de fapt! Și se vedea diferența ei stăteau la jumătate de metru să își facă treaba eu la vreo 10-15 cm

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Dar ce treaba are ce au altii?
Fiecare e unic.
Iar fetele nu au raze x sa vada ce ai in pantaloni.
Tu ai de dezvoltat stima de sine si personalitatea, nu organul reproductiv