| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa ma placa un baiat? Cum imi dau seama daca ma place?(astept mai mult sfaturi de la baietibig grin). Funda, daca raspundeti la ambele intrebari!

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Cel mai important lucru pe care il poti face, este sa il lasi sa stie ca existi. Daca stie ca existi, totul depinde doar de compatibilitate fizica. Baietii se bazeaza in primul rand pe atractia fizica atunci cand isi aleg partenera (sper deosebire de fete). happy Daca nu se simte atras de tine in prima faza mai ai o sansa la el incercand sa i te faci simpatica. Acest lucru e totusi riscant pentru ca e posibil sa profite de tine si de sentimentele tale pentru o partida de sex, chiar daca nu te place.
Cum iti dai seama daca te place? Noi baietii suntem creaturi simple. Atunci cand ne place o fata, ne place sa fim in preajma ei, sa ii aruncam priviri pline de subinteles, sa ii zambim, sa vorbim cat mai mult cu ea. Suntem chiar transparenti. happy

6 răspunsuri:
| protos87 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii tu insati in orice situatie, trebuie sa fii naturala, sincera cu tine insati in primul rand. Oferind prietenia unui baiat, apoi fiind o buna prietena, introducand avansuri subtile in relatia de prietenie, cu siguranta te va placea. Iti vei da seama ca te place cand incepe a-ti returna avansurile sau cand iti va face el un avans. Cand zic avans ma refer chair si la gesturi marunte precum a te lua/a-l lua de mana, o imbratisare mai deosebita etc.

| Alleecs a răspuns:

Pai nu ai cum sa-l faci sa te placa(sa-l obligi sa te placa). pai intreba-l face to face.pe mess. dar cel mai bine ar fi face to face dupa mine. funda?puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E foarte simplu, pur si simplu ii spui ca iti place sa sugi **** si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trbuie sa il cuceresti

| ionutzxxl a răspuns:

Paiii incearca sa fii tu insuti daca cineva te place cu adevarat te place asa cum esti tu.cum iti dai seama daca un baiat te place.nu stiu dupa felul in care se poarta cu tine. daca observi ca e mai atent cu tine in ultimul timp daca incearca sa intre in discutii cu tine inseamna ca te place.

| denisa15 a răspuns:

Incepe sa vb despre ceva romantic cu el.intreaba-l apoi daca te place si incearca sa ii spui si tu ca il placi.