| ursuuu a întrebat:

Ce sa fac? Sunt cu el de doi ani.acum recent am avut o cearta aprinsa si a iesit cu sscantei. Ne-am batut. el nu a vrut sa mai fie cu mine dar pana la urma ne-am impacat. Eu ma mut si vreau sa petrec mult timp cu el iar el nu vrea. Oare ce inseamna asta? Ca nu ma mai iubeste? A zis ca ma asteapta 1 an jumate pana vin inapoi acasa doar daca il las sa se duca la altele sa le f*** si sa le lase. ce sa fac? sa ma despart de el? sau sa il las?

4 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Logic,sa te desparti de el,adica pana la urma faci cum vrei.
Daca as fi in locul tau,ar renunta adica iti si spune ca o sa te insele, nu as accepta asa ceva.
Dar daca tie iti convine si nu te deranjeaza sa stii ca l-au atins si altele in timpul in care era cu tine, ramai cu el.

| zuzu a răspuns:

:]]. Sa te desparti de el... normal:]

| AnnaMaria a răspuns:

V-ati batut ahahahrolling on the floor) si vrea sa se si fta cu altelelaughing)si tu mai intrebi daca sa va despartiti sau nu?raised eyebrows

| Ycu a răspuns:

Dupa ce zici tu aici "el" este timpul demagogului care face standard promisiuni mincinoase si incearca sa isi gaseasca fete pentru aventuri cea ce inseamna ca nu-i de nasul tau, depinde cum te respecti tu pe tine, o sa accepti sa faca sex cu altele? in timp ce "te asteapta"? decizia ta, Dumnezeu sa iti dea minte...