| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac? Vineri sora mea va veni cu un coleg de al ei de la facu sa faca nu stiu ce proiect impreuna( nu se plac sunt prieteni super buni, sora mea are prieten ). si in glumea i-am zis tipului ca voi pleca de acasa ca eu vinerea ma duc mereu la nepotica, si alte chestii si mi-a spus ca el vroia sa imif aca o surpriza sa vina pe neasteptate laughing. problema e ca si ai mei vrea sa vina tipul asta acasA:X e asa simpaticlove struck... ai mei niciodata nu ne-au impus sa nu venim cu prieteni acasa sau sa nu doarma prietenele noastre la noi, mereu ne-a lasat sa dam petreceri la noi ( revelion, craciun, paste etc ) ai mei prefera decat sa ne ducem prin cluburi sa ne lase sa petrecem acasa( de cate ori am dat petreceri de sarbatori ei ori erau la munte ori in strainatate deci au incredere in noi P=) INtrebarea mea este sa raman vineri acasa cand vine tipul asta sau sa nu raman? care ar fi probabilitatea sa ma indragostesc de el si invres ( faza e ca noi vb de mult ne intelegem super bine dar nu ne-am vazut niciodata decat in poze. ) Funda.

Răspuns Câştigător
| Vanesituca a răspuns:

Incerca deoarece incercarea moarte n-are si cine stiewinking Poate o sa fie o relatie de durata, eu consider ca ar fi bine sa ramaiwinking Bafta!kiss

4 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Gluma* emotiile astealaughing

| AlexEuManu a răspuns:

Pai daca sorata are prieten eu zic sa ramaiwinking, si daca poti pe ea so inchizi in baewinking

| evilestevil a răspuns:

Sigur il vei impresiona cu gramatica si iliteratiile tale. O zi buna.

| deutha a răspuns:

Incearca! ce ai de pierdut?