| Jorgibusn029 a întrebat:

Ce sa faci când o fata te ignora după 4 luni de relație.
Acum e drăgăstoasă și afectuoasa,iar acum e rece?
Din ce cauza,ii vorbesc frumos,nu o înșel, ce poate fi?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Păi e gata relația, dar încă nu și-a adunat chef să îți dea papucii.
Înșeal-o liniștit.

| Mosotti a răspuns:

De ce nu o intrebi, ca ea stie raspunsul real.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar că e atrasa de altul.
Nu mai este interesată de tine.
A apărut alt Mascul in peisaj care îi ofer ceea ce tu nu îi mai oferi, aici poate fi vorba de mai multe chestii, gen:
Tu nu o mai faci sa se simtă apreciată, ea are nevoia asta emoționala pe care i-o oferă altul
Sau altul arată mai bine decât tine fizic, adică are o nevoie sexuala sau carnală pe care nu nu i-o poți oferi și i-o oferă altul.
Sunt mai multi factori dar un lucru este clar:
Este interesată/atrasa/indragostita de altul care are ce ai nu ai tu (Bani, mușchi, BMW sau simt al umorului, depinde de fata)
Sau care îi ofera ceea ce tu nu îi mai oferi (O face sa se simtă apreciată, validată, interesanta, o face sa se simtă mai bine decât o faci tu).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi trebuit sa stii raspunsurile la intrebarile astea daca ai ajuns sa ai o relatie de 4 luni cu o femeie hetero

| Robert2526 a răspuns:

O plictisesti. Esti prea iubitor, atent, disponibil, etc

| Mosotti a răspuns (pentru Robert2526):

Pai si cine nu vrea un om atent iubitor?! Esti culmea.
Si dupa aia daca e unu care le bate zic ca aaaa nu e bine.

| AdioTPU a răspuns:

Instabilitate emoțională, afectivă.