| baby_4569 a întrebat:

Ce sa-i cumpar iubitului meu de Craciun?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

O craciunita.winking
Fa-i un pazal din poza ta/voastra intr-o ipostaza mai senzuala/intima. Sigur ii va placea sa se joace cu pazalul respectiv. smug Poti sa-i iei si parfumul lui preferat, o carte buna, un CD cu muzica, care ii place, s. a. m. d. Dar o cina romantica si o noapte de dragoste (daca esti majora) vor fi cele mai bune cadouri pentru el, te asigur. Bafta in alegerea cadourilor! Numai bine!

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ceva practic, care sti ca isi doreste. Daca il cunosti macar minin ar trebui sa ii sti dorintele, preferintele!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Un parfum, un ceas, sau ceva care să îi rămână amintire.

pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

@baby, multumesc pentru apreciere! Succes! Numai bine.

P. S. Sa ne scrii dupa, cu ce cadou l-ai surprins.winking

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Sunt dragute cadourile simbolice, precum o perinita cu poza voastra, sau un medalion la fel.

| maryucamary a răspuns:

Setul de barbierit gillett editie de craciun sa un ceas un parfum!

| baby_4569 explică:

Multumesc si eu NOname! Imposibil sa nu te aprecieze omul, cand ai idei minunate!rose
Seara frumoasa!

| Suparata05 a răspuns:

Un prezervativ!