| megadragonas a întrebat:

Ce sa-i zic unei fete care o plac? Eu sunt din a 5-a ea din a 7-a dar si ea ma place, si nu stiu ce sa-i zic imi puteti da sfaturi?

5 răspunsuri:
| hop3btm a răspuns:

Ce mai astepti? laughing daca si ea te place, spune-i pur si simplu ca o placi.

| Azµre a răspuns:

Dacă nici nu vprbești cu ea nici nu ai de unde să știi că te place. Te simpatizează nimic mai mult.

| h3r a răspuns:

Când o să mă fac mare, vrei să ne căsătorim?

| τττ a răspuns:

Bună.
Ești cam tânăr să ai iubită.Ea e mai mare ca tine și pentru ea ești un pitic obsedat.
Pa, pa.

| gingergirl1 a răspuns:

Daca intr-adevar te place du-te la ea! Helloo, tu esti baiatul! Deci dupa parerea meamea mai bine faci tu primul pas! Si despre diferenta asa de varsta, no comment! Si mie imi place de un baiat din a5a si eu sunt a 7a! Stiu, suna ciudatlaughing