| user11080601008 a întrebat:

Ce sa inteleg daca am crezut ca ma iubeste, l-am enervat iar acum spune tuturor ca doar a vrut sa mi-o traga, apoi spune ca a fost totul la nervi si regreta. Nu am facut nimic cu el, ne stiam de cateva luni si eram într-un fel de talking stage nimic oficial.

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Depinde cum l-ai enervat. Oricum, prea inteligent nu e, pentru ca daca un om e capabil sa gandeasca in perspectiva, nu spune lucruri la nervi, pe care mai tarziu ar putea sa le regrete. Deci, chiar daca regreta ceea ceea a spus si e sincer, cu siguranta e prost.

| user11080601008 explică (pentru wildthing):

Nici nu stiu daca regreta daca deja cauta pe alta. a fost primul pe care chiar l am iubit desi nu s eu cine stie ce, dar stiu destui care ma vor. ma bucur, oricum ar fi fost ca n am ajuns mai departe cu el. in rest sunt data peste cap. o zi ii pare rau, cealalta zi imi da block peste tot si ma barfeste.

| wildthing a răspuns (pentru user11080601008):

Pai vezi? Nu stiu de ce iti mai pierzi timpul si energia gandindu-te si punand intrebari despre el. E evident ca nu-l duce capul.

6 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

El e un frustrat, și de aceea se poarta asa. Vrea sa para într un fel în fata celorlalți dar cred ca pare doar un frustrat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La beție și nervi omul spune adevărul. Take care.
Atunci se dezinhibă și îți spune ceea ce crede de adevărat despre tine, ceea ce se abțină să spună atunci când vă înțelegeți.
E un fel de autocenzurare.
Enervează un om și o să-ți spună părerea lui sinceră despre tine.

Răspuns utilizator avertizat
| 3824060673 a răspuns:

Dacă închizi ochii tragi aer în tine tare și îți ții respirația cine îți vine în minte primul' el sau mai mulți? Un fel de amestecătură?