| andriana_;) a întrebat:

Ce sa inteleg din faptul ca baiatului caruia i-am spus ca-l plac accentuez ca suntem colegi de clasa a spus la unii colegi de clasa ce ma vb noi pe mess. pentru ce a facut aceasta? pls

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai ii place situatia, ii place lauda la baiathee hee. Oricine se simte bine sa stie ca e placut de cineva indiferent ca simte la fel sau nu, asa e omul. El poate ca s-a simtit bine cand a auzit ca il placi si asa sunt baietii, mai vorbesc intre ei, nu doar fetele o fac, desi asa se spune, ei povestesc multe intre ei, ce si cum, dar nah, acum depinde si ce anume a-ti vb, daca a-ti vb ceva intim, ceva ce trebuia sa stiti numai voi, atunci nu a facut bine, dar daca a vb doar asa chestii marunte atunci eu zic ca mai bine sa treci cu vederea, nu cred ca tu nu vb cu prietenele tale de exemplu una-alta.kiss

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pentru ca e imatur si a vrut sa se dea mare.

| răcsvan a răspuns:

Poate că unii colegi te vorbeau de rău şi ca să arate că nu eşti aşa cum te văd ei, el a spus ceva de genul : " Nu mai vb aşa mă de ea, că-i fată de treabă. Am vb eu cu ea pe mess şi este altfel decât pare." La asta nu te-ai gândit? Orcum dacă a zis că nu vrea o realţie cu cineva di nclasă, atunci fi sigură că minte.De ce? Oricare dintre noi am face la fel într-un moment :
-colegii ceilalţi.
-la şc nu se poate distra pe seama altor fete fiindcă eşti tu.
-fetele dau ordine în anumite situaţi şi nu ar vrea să ajungă la faza in care tu te ridici din bancă şi îi spui : "Fi cuminte, altfel ne despărţim."
Şi aş continua lista motivelor vreo 2 zile. Lasă că vine şi vremea ta.

| andriana_;) explică:

Pai a spus aproape la toti nu doar baietilor ca-l plac... dar oricum a trebuit doar sa-i spun nu puteam fara aceasta. dar cand i-am spus el a zis ca nu vrea o relatie cu cineva din clasa stiu ca e naspa, dar pentru ce el a trebuit sa spuna tuturor? doar e ceva personal nu?

| uite aici a răspuns:

S-a laudat si el. Lucrul asta era secret, adica doar tu si el trebuia sa stiti? nu poti sa intelegi altceva decat ce este un laudaros.