| pisi20 a întrebat:

Ce sa ma fac ca nu ma pot relaxa in timp ce vreau sa ma dezvirginez, prietenul meu a incercat de toate dar degeaba, preludiu etc helppp

3 răspunsuri:
| justme1221 a răspuns:

Draga mea cati anisori ai tu mai bine stai cuminte ca baietii sunt rai si e doar un iubit la urma urmelor o sa va despartiti si el o sa zica la toata lumeaa: haaa ca am ****`o pe aia ca nu stiu ce... asa sunt baietii chiar si cei maturi. Sfatul meu e sa stai cuminte ca o sa te cunsidere lumea o carpa scuze de expresie. Asculta mi sfatul ca faci o mare greseala.Te rog mult:X

| ssaTpu a răspuns:

Daca esti agitata inseamna ca nu esti pregatita... mai asteapta baieti sunt multi... sfatul meu e sa`o faci atunci cand simti tu ca este cazul happy

- ada tin sa te contrazic NU toti baieti sunt la felwinking

| pisi20 explică:

Sunt foarte pregatita si ne dorim asta