| FloAR3 a întrebat:

Ce sa ma fac, el nu ma suna nu-mi scrie nimic daca ii scriu eu spune ca nu are timp pentru mine si asa mai departe, asta ce insemna ca gata totul da?

Răspuns Câştigător
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Sunt 2 optiuni. Ori e foarte ocupat, ori e dezinteresat.
Cel mai bine e sa nu-l stresezi, sa-l lasi o saptamana fara sa-l suni sau sa-i trimiti mesaje. Daca dupa o sapt vezi ca reactioneaza in acelasi mod, vorbesti cu el, inseamna ca e clar ca nu mai merge!
Succes!

| FloAR3 explică (pentru SefaTa97):

Nu pot sa nu-l suna sau sa nu-i scriu a facut cu mine sex si inca ma dezverginat si dupa nici un semn de viata,,, asta ce insemna?

5 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Daca nu iti da atentie probabil ca nu il mai interesezi happy.Nu mai insista ca ajungi la penibil.Asa ca cel mai ok e sa iti vezi de ale tale. Daca vrea ceva si el de la tine o sa te sune.Ai Demnitate.

| greyhound a răspuns:

Nu-l mai suna, nu-i mai scrie, nu te mai intalni cu el un timp si daca nu da vreun semn, e destul de evident, nu?

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Dap, cam asa e

| MicSiRau a răspuns:

Dap,i s-a luat de tine mai mult ca sigur. Ar cam fi cazul sa te impaci cu ideea