| Alexandra282001 a întrebat:

Ce sa vorbesc cu iubitul?
FUNDA

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă ești cu iubitul, până și tăcerea e plină de înțelesuri... Dacă te întrebi ce să vorbești cu el, nu cred că e vorba chiar despre iubire între voi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Politica.
Voi chiar n-aveti nimic in comun?

| Vektor a răspuns:

Ce va trece prin cap sau ce ai pe suflet happy

| marinaa9 a răspuns:

Daca ai ajuns sa intrepi pe TPU ce subiecte sa dezbati cu iubitul.e grav.De unde ti-am putea noi raspunde daca nu il cunoaste pe prietenul tau? Tu poti fi cea mai in masura sa stii ce subiecte sa dezvolti cu acesta caci il cunosti mult mai bine decat noi.