| Sweet111 a întrebat:

Ce sa vorbesc cu iubitul meu? de multe ori stam zeci de minute si nici unul nu zice nimic? FUnda!:*

Răspuns Câştigător
| Nobodyy a răspuns:

Pai.depinde de personalitatea lui. Daca este mai romantic incearca sa aduci si tu o atmosfera romantica. Poti incepe cu " Mi-a fost dor de tine". Si restul va fi magie daca tineti unul la altul si vei avea si amintiri placute. Daca este mai rebel si evita chestiile "siropoase" incearca sa il faci sa rada.sunt multe lucruri interesante pe youtube.[de ex "viata romaneasca" este un serial de 8 episoade facut de un copil. mie mi-a placut mult si am ras cu iubitul meu.] sau alte chetii de genul.Sau daca este mai copilaros jocul "adevar sau provocare" este ideal.si asa poti afla multe, poti rade si puteti avea subiecte de discutie big grin Sper sa te ajute.~Yoni

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nici prietenul meu nu e vorbaret, insa eu preiau ''cuvantul'' si ii povestesc absolut orice: de la ce am facut in ziua respectiva pana la ce culoare ii place la sosete!hee hee Desigur, ca trebuie sa il introduci si pe el in discutie, ca sa nu faci monolog...bine ca s-a inventat intrebarea!

Vorbeste cu el, caci asa se construieste o relatie stransa!

| fgch a răspuns:

Orice iti vine in minte.Nu conteaza ca e o prostie sau nu, vorbiti despre primul lucru care va vine in mintewinking. Am fost cu o fata care era tot asa, nu zicea nimic, tot eu vorbeam, si nu era ok deloc.Comunicarea joaca un rol esential intr-o relatiewinking. Deci, primul lucru care iti vine in minte, despre ala sa vorbiti big grin.Baftawinking

| ăăăă a răspuns:

Mai bine va sarutati kiss:-x

| showtime1 a răspuns:

Poti sa te plangi...sau sa-i spui exact ce faci in mommentul ala.
Ca sa fii sigura ca iti raspunde la intrebare sau la vorbe, ai putea sa-l intrebi despre curiozitatile tale. De ex: "Ce nu inteleg eu este..."
"Tu ce parere ai despre?"

| Adelina96 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbiti despre voi si sa nu va pierdeti timpul discutand despre alti! :*