| anonim_4396 a întrebat:

Ce sanse sunt ca o fata sa fie violata brutal de un barbat si sa se indragosteasca de el? Cunoasteti vreun caz de genul ala?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sansele sunt minime sa se intample ca fata sa se indragosteasca de cel care a violata, nici nu cunosc cazuri de genul asta si nici nu cred ca ar fi posibil

| ombladon a răspuns:

Lasa prostiile, ca faci parnaie

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Cum naiba ţi-a venit ideea asta? Nu, nu cunosc niciun caz şi cred că sunt şanse foarte foarte foarte mici să se întâmple asta.

| BlackRose08 a răspuns:

Sunt sanse foarte rare. dar de ce sa te indragostesti de cineva care ti-a facut rau?! Mai bine lasa-l pe accela, in primul rand violul e o fapta ce se pedepseste cu inchisoarea!
Gandeste-te de mai multe ori (daca e vorba de tine aici) inainte sa faci o prostie! Viata ta ar putea fi un infern, daca alegi sa fi cu acel barbat.

| LolaLollita a răspuns:

As spune ca se indreapta foarte mult spre 0 sansele. Un viol lasa in urma o fata distrusa psihic. Cum sa-l iubeasca pe cel care i-a provocat asta? Multe fete au nevoie de consiliere psihologica pentru a trece peste un astfel de incident nefericit, care le poate marca pe viata.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Mă uit prin comentarii și-mi dau seama că oamenii ăștia nu au auzit de "Sindromul Stockholm"!

| Love4Music a răspuns:

Dupa ce a suportat acea fata slabe sanse.

| robyionutz a răspuns:

Daca ii place cum o fwte se poate laughing dar nu incerca ca intri drak la parnaie pentru o cwrva.

| TheLightBringer a răspuns:

Foarte posibil daca stii ce sa faci...mai ales daca e mai mica de anii si retrasa.

| Licurici18 a răspuns:

Tu chiar crezi ca o fata violata brutal se poate indragostii de barbatu ala?happy sincer...nu credlaughing dar daca ar fi sa se indragosteasca de el...el nici nu ar baga-o in seamahappy