| Aries90 a întrebat:

Ce schimbari apar dupa prima relatie sexuala?

10 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

În primul rând, nu mai eşti virgin/ă. Mai mult de atât nu se transformă nimic fizic!

| Brunetica a răspuns:

Nici o schimbare vizibila. Ti se poate deregla menstruatie sau nu. Te vei maturiza psihic foarte mult. Vei avea mai multe griji. Va trebui sa te duci la ginecolog de doua ori pe an. Va trebui sa-ti alegi o metoda de protejare de bolile transmise sexual. Va trebui sa-ti alegi o metoda de contraceptie stiind ca nu exista nici o metoda sigura 100% si oricand exista un mic risc de a fi mamica. Daca te preocupa ca vai vei arata alcumva dupa inceperea vietii sexuale, sa stia linistia ca tot asa vei fi! happy

| maya_9227 a răspuns:

Im...thinking dyn cate stiu sanyy nu vor may fy tary cy moy syh se vor lasa dar yn rest nymyk

| biencutza_4570 a răspuns:

Te schimbi tongue te simti altfel.nu e vizibil, dar e ceva nou si complet diferit...eu am avut o durere in tot corpul timp de o zi.ca o febra musculara.dar e frumos mai ales cand o faci cu cineva care merita tonguehee hee

| IcsD a răspuns:

Cati ani ai big grin?

| answer a răspuns:

Depinde! Multi de aici nu au auzit de cazurile nefericite cand himenul se rupe total aiurea si este nevoie de operatie (o prietena de-a mea a patit-o desi baiatul cu care a fost prima oara era un tip foarte experimentat, spune ea); acea operatie lasa urmari vizibile; apoi, dar nu e valabil la toate fetele, sanii nu mai sunt la fel de fermi si de tonifiati ca inainte, incep sa se lase(chestia ca se lasa dupa sarcina e doar o accentuare, dar ei incep sa se lase inca de la primul contact sexual - ganditiv-a la cate fete/femei tinere ati vazut cu sanii lasati);
Ce ar fi de dorit sa se schimbe la o fata care a avut primul contact sexual, mentalitatea, si anume, sa fie constienta ca acest lucru duce la responsabilitati precum controlul ginecologic macar o data la 6 luni, atunci cand fata s-a grabit sa isi piarda copilaria prea devreme, apoi sa se protejeze si sa stie un lucru: ele hotarasc metoda de contraceptie, nicidecum partenerii lor si sa se astepte, de ce nu, si la surprize de genul: intarzieri ale menstruatiei si posibile dereglari hormonale (iarasi, daca fata s-a grabit);
Un sfat ar fi: nu te grabi sa afli! Vei avea doar de castigat daca astepti cat mai mult!winking

| adina_8849 a răspuns:

Multi au zis ca se lasa sani inca de la primul contact eu ii contrazic in cazul meu au deveni mai fermi si mai tari si nici decum lasati.nu am niste sani mari si poate si asta e cauza.nu vei avea mari schimbari depinde de organism.

| SuntGras a răspuns:

Te transformi intr-un dinozaur! straight face

| LoveYourEyes a răspuns:

Te faci o gaina cu 6 ochi si cu 3 picioare...aa da si cu un cap de dinozaurbig grin

| aumih16 a răspuns:

Ai vazut tu prea multe filme seriale! care prezentau subiecte body swap gender swap! si tot felul de chestii de astea kinky!