| Lindsey a întrebat:

Ce schimbari poate suferi corpul dupa prima relatie sexuala?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ruperea himenului sau o modificare a organului genital deoarece nu ramane la fel ca inainte. Se mai largeste sau isi mareste putin diametrul interior.

| Analytical a răspuns:

Daca intrebai: cum sufera psihicul meu dupa? te ajutam.

| drhotzu a răspuns:

Ok fii atenta ca e grava situatia:
la femei: le mai creste un sfarc in locul buricului, o labie suplimentara, si cel mai rau este ca le creste barba si par pe piept.
la barbati: le creste un testicoi in talpa, le cad dintii si unii chiar incep sa cheleasca!
FEMEIE: dupa sex singurul lucru care se modifica este himenul care se rupe, nu ti se lasa sanii, nu se largeste vaginul, nu se intampla nimic!

| Lia09 a răspuns:

La exterior nu apar schimbari, cel putin nu vizibile. In rest, ti se va rupe himenul probabil si atata tot.