| mess91 a întrebat:

Ce se intampla cu mine? dupa mai multe relatii sexuale d ocazie nu am avut problema pana la actuala iubita, termin foarte repede dupa care vreau sa reluam.Cine imi spune ce se intampla? Oare trebuie sa consult medicu? sau, e ceva temporar?

Răspuns Câştigător
| simoSTAR a răspuns:

Nu cred ca ar tyrebui sa iti faci griji...probabil iubita ta inseamna ceva mai mult pentru tine decat au insemnat cele de ocazie( de aceea le-ai si numit asa.). este normal ca atunci cand esti cu cineva si o faci nu doar asa de nevoie. o faci pentru ca te atrage ea, pentru ca relatia implica sentimente si automat iti place mai mult si termini mai repede.nu ai dc sa iti faci griji sau sa iti fie rusine.trebuie sa fie mandra ca are aceest efect asupra ta si u sa te bucuri ca ai pentru cine sa simti asta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa consulti un medic.nu ai nimic. prietenul meu a patit exact ca si tine. de aceea stiu raspunsul la intrebarea ta. e normal ca atunci cand ai relatii sexuale cu una si cu alta sa dureze mai mult. e alfel pentru ca nu exista sentimente, e doar acea atractie fizica in schimb cu prietena ta e total diferit si normal sa dureze contactul sexual mai putin, asta inseamna atractia fizica cu adevarat, asta inseamna sa faci dragoste, sa simti ca o faci cu cineva care merita nu cu una oarecare pe care stii ca o **** odata si dupa aceea poate nici nu va mai vedeti. nu te speria ca nu ai nici o problema de sanatate.problema era atunci cand te culcai cu altele.nu trebuie sa te simti complexat fata de prietena ta pentru ca dureaza putin. explica-i ca te simti foarte atras de ea si ca te simti foarte bine cu ea! va intelege, crede-ma.