| bluelight19 a întrebat:

Ce se intampla daca atunci cand am facut sex pentru prima oara, fetei nu i-a curs sange?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ai himenul elastic.La unele fete nu se rupe din prima, ci din urmatoarele contacte.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori nu era virgina, ori are un himen elastic ori nu ai bagat-o unde trebuie sau cum trebuie.

| MrAlex a răspuns:

Daca nu i-a curs, inseamna ca numai este virginawinking

| Gogu06 a răspuns:

I puta mica laughing

| don111 a răspuns (pentru Gogu06):

Cel mai tare raspuns rolling on the floor))))))

| Mirunelu a răspuns:

Nu este obligatoriu ca unei fete sa-i curga sange prima data cand face sex. Poate ii va curga a 2-a sau a 3-a oara, dar si daca nu-i curge deloc nu inseamna ca nu mai este virgina, inseamna ca face parte din categoria putinelor femei care nu sangereaza. Nu e mare scofala.

| mosw a răspuns:

Poate ca era virgin si baiatulwinking

| baime a răspuns:

Nu era virgina sau are himenul elastic.

| miriam31 a răspuns:

Nimic.e ceva normal:d Unele dintre noi avem himenul mai elastic si de aceea nu se producea acea sangerare. Sau e posibil sa ti-l fi rupt "fara sa-ti dai seama", mai ales daca practici un sport de performanta happy funda? :d

| Kamasutra112 a răspuns:

Nu la toate fetele le curge sange cand fac sex prima oara...la unele curge putin la altele mult, iar la unele deloc...
Sau poate nu a fost virgina! si ai luat TEAPAA!