| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca eu m-as duce la karate fara chiloti si sa ma schimb in vestiar cu toti baieti ce se iantampla? Vor rade?

Răspuns Câştigător
| covaci101 a răspuns:

Se spune că cum îi respecţi pe ceilalţi tot aşa te vor respecta şi ei pe tine! big grin

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Multi se inscriu, putini sunt chemati! Pa1

| doarEu001 a răspuns:

Da

| SamSon a răspuns:

De ce sa rada? esti femeie si ei barbati sau ce? straight face

| andra_5121 a răspuns:

Eu deja radlaughing)

| Cosmin4Fan a răspuns:

Astept raspunsuri pana maine. Multumesc! O seara buna!

| Dream99 a răspuns:

O sa fie ceva gen[Cine ti'a furat chilotii?]si da o sa radalaughingsi/sau o sa te ia la mistorolling on the floor[deci mai bine i-ati chilotii dupa tinelaughing

| Cosmin4Fan a răspuns (pentru Dream99):

De unde stii?

| Dream99 a răspuns (pentru Cosmin4Fan):

Pentru ca asa sunt oamenii pur si simplu[si mai ales ca aia fac karate o sa rad mult de tine asa ca mai bine nu riscalaughing]