| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca faci sex sub 17 ani(in afara de puscarie) si ma refer in cazul baietilor.

Răspuns Câştigător
| lolly_3072 a răspuns:

Nu faci nici o puscarielaughing. altfel cred ca majoritatea tineretului ar sta prin puscariilaughing
in fine apar mai multe complicatii cu corpul tau daca iti viata s. mai devreme.

9 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Nu faci puscarie doar daca fata are mai putin de 15 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| NoChanceForUs a răspuns:

Sexul e legal de la 16 ani, deci haide, mai ai 4 ani să faci ilegalități.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| JulieAndreeaB a răspuns:

Sexul e legal de la 16 ani in Romania.siii inca ceva. daca amandoi ati vrut si a fost in cadrul unei relatii nu cred ca este nici o problema. poate doar daca se afla:parintii pot reactiona in multe feluri, iar la scoala iti poti auzi barfe.in rest. cred ca nimichappy

| Digital112 a răspuns:

pai in cel mai rau caz te bate tasu fetei careia iai impinso de o sa-ti aduci aminte toata viata laughing

| SEAL a răspuns:

Eu sunt inca liber

| beauspirt a răspuns:

Pai daca ramane gravida si afla parinti.bataie de la tac-su. daca nu vb nimic big grin

| GeaNinA_8323 a răspuns:

Pai. poti risca sa ai probleme cu parintii fetei. in rest nu cred ca ai putea patii ceva. Dar nu pot spune acelasi lucru si in cazul fetelor care din cate m-am documentat se opresc din crescut, chiar slabesc grav... de aceea relatile sexuale sunt indicate la ambele sexe dupa varsta de 18 ani.