| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca iti inghiti sperma?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nimic in afara faptului ca iti inghiti,, prostia,,

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

iti iei sursa zilnica de vitamine laughing)
cat de cretin sa fi sa faci asta?
sperma se arunca odata cu prezervativuwinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti scade IQ si pe urma pui intrebari tampite pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Propia-ti sperma, cum de ai reusit asa ceva? nu se intampla nimic dar este ceva aiurea

| Vix999 a răspuns:

Nimic straight face

Răspuns utilizator avertizat
| ChuckNorris42 a răspuns:

Iti inghiti copii. Cu milioanele. Data viitoare cand vrei sa mai faci asta sa iti imaginezi cum striga spermatozoizii,, Tati, tatii!" in timp ce tu-i inghiti, CANIBALULE!

| DaSuntAnonima a răspuns:

Ma tu spui daca ITI INGHITI propria sperma?
pf ce ganduri meschine, ce se poate intampla?! fetele o fac atat de des... tongue

| ριтιкσтh a răspuns:

Da bine punctat... daca el e atat de rost dapoi copilulaughing

| trolloll a răspuns:

Ai curiozitati stranii.o sa se dezvolte spermatozoizii in stomac si o sa iasa dupa 9 luni aratand ca tine probabil