| GeorgeBaisoara a întrebat:

Ce se intampla daca un baiat ia pastila de a doua zi? Va rog urgent, am inghitit 2

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu stie nimeni, pentru ca pana acum nu a fost nimeni atat de prost sa ia pastile avortive de curiozitate.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, sa te intorci sa ne spui ce ti s-a intamplat, ca tu ai fii primul barbat prost care ia pastile avortive.

| Emilian65 a răspuns:

De ce ai luat cele doua pastile? Erai in perioada fertila?

| iulia0514 a răspuns:

Morlaughing cum sa faci asa ceva? Pai nu pățești mare lucru doar o să-ți crească sâni, parul pe scurt devi mai feminin ce sa o tot lungim și cu rost și fără rost! P.S. Nu glumesc du-te la medic!

| Ali22aa a răspuns:

Mare e gradina Domnului

| gabisefu69 a răspuns:

Ramane gravid