| Bombonik_8523 a întrebat:

Ce se intampla daca un baiat se termina intr-o fata iar imediat dupa fata se urineaza? Mai sunt sanse sa ramana gravida?

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Faptul ca fata urineaza dupa contact sexual nu influenteaza absolut deloc riscul de sarcina, ramane exact acelasi.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ce treaba are sarcina cu urinatul?hee hee Sigur ca ramai!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Bineînţeles că are şanse să rămână însărcinată.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt sanse mari daca nu folositi prezervativul.

Răspuns utilizator avertizat
| lencikk a răspuns:

Da bine inteles ca sunt sanse... te urinezi prin orificiu uretral insa sperma ramane in vagin...nu are nici o legatura una cu alta:-o

| Sniper a răspuns:

Pentru intrebarea asta iti dau un 10. E prima care o vad mai diferita din toate laughing

| danbnz a răspuns:

Oho, maxim... nu are legatura una cu alta...

| danielgeo a răspuns:

Du-te la ginecolog mai repede laughing

| frumoasa_2313 a răspuns:

Cu prezervativ sau fara?

| adrianaadrianaadriana a răspuns:

Vai Bomboniko, ce intrebare, in ce clasa esti, a patra, a cincea? Ca daca un baiat "s-a terminat"in tine... ori esti naiva, ori... iarta-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care-i legătura? Sunt canale diferite. Deci, da, rămâne gravidă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa nick-ul tau banuiesc ca esti fata si in cazul asta nu inteleg cum de pui intrebarea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o sa ramai, sa nu faci asta daca nu ti doresti un copiltongue