| KatyKat a întrebat:

Ce se intimpla cu mine? Intr-o zi il visez si vreau sa-l am aproape, intr-o zi nici nu doresc sa-l vad, mereu vreau sa-l sarut sa ma intilnesc cu el, dar. mi-e jena... ) sfaturi!

Răspuns Câştigător
| unacutupeu a răspuns:

Pai. ce sa zic. poate cateodata te face sa te simti prost si te indispune diin moment ce spui ca nu vrei sa l vezi cateodata...si faza cu sarutul... ia-ti inima in dintzi si fa`o daca il iubesti.:*
success

5 răspunsuri:
| Gabriella_1938 a răspuns:

Esti indecisa gandeste-te la ceea ce simti cu adevarat pentru el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi mai intai hotarastete daca il place sau nu apoi daca il place dai 1 semn sa vada saracu ca e mai derutat ca tine

| Ioana9 a răspuns:

Nu sti daca il placi sau nu...nu esti sigura pe tine... c-am asta credhappy

| XxImoGirlxX a răspuns:

Mi s-a mai intamplat si mie.si inca mi se mai intampla destul de des... iar aceste raspunsuri imi sunt de ajutor si mie... iar cel mai bun raspuns e cel dat de unacutupeuwinking

| andra_5726 a răspuns:

Nu stii ce simti:-s esti inca confuza. :-s Dar stai linistita ca odata cu trecerea timpului ceea ce simti pentru el se va lamuri si atunci vei stii sigur cum sa procedezi :*