| dexterr a întrebat:

Ce se intimpla daca o fata nu a avut relatii sexuale de 10 ani? Mai poate ca partenerul ei sa o simta ca pe o virgina?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O dată deflorarea făcută va rămâne femeie, himenul nu se reface decât prin himenoplastie dar nu se merită.
Pa, pa.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu se intampla nimic si in nici un caz nu va fi perceputa ca o virgina. Himenul nu se reface.

| Derye a răspuns:

Doar daca iti pui o soseta in vagin. Altfel nu.

| foxi a răspuns:

Nu conteaza anii de abstinenta!

| Rukhsandra a răspuns:

Dupa 10 ani esti ca si noua laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Any_2443 a răspuns:

10 ani nepenetrataaaa.Aoleo doamne...nu doresc la nimeni asa ceva. Poate partenerul o va simnti ca pe o virgina din punct de vedere psihic pentru ca dupa 10 ani trecuti a uitat si senzatie si tot si poate a devenit mai pudica sau poate din potriva, isi va devora partenerul.Depinde

| mindblower a răspuns:

In primul rand nu ai specificat daca inainte de acesti 10 ani a existat penetrare pentru fata respectiva sau daca in acesti 10 ani a existat penetrare "manuala", daca este adevarat, atunci raspunsul este nu, dar daca in schimb nu a existat niciun fel de penetrare atunci nu are de ce sa isi faca griji. Contrar acestor banuieli, daca fata respectiva vrea sa simuleze acest lucru atunci tot ce are de facut este sa cumpere o sticla de bulion pe care o va incalzi putin si o rola de banda adeziva transparenta... succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAR o fata car la 8 ani face sex mai este virgina? cand va fi mai mare va sangera?

| dexterr explică:

Mmmm... dar oricum diferenta se simte, nu?

| dexterr explică:

Crezi?