| Andreea_1714 a întrebat:

Ce semne dau baietii cand te plac?

9 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Te tachineaza, incearca sa para amuzant, te atinge "accidental", se uita in ochii tai, da semne de nervozitate...
Stii tu happy

| alexaaa a răspuns:

Buna! pai depinde...fiecare baiat are felul lui de a fi, de a arata ca ii place cineva, diferawinking. de obicei baietii atunci cand plac pe cineva cauta si niste informatii.de ex:intreaba prietenii despre persoana respectiva, sunt atenti la cele mai mici detalii(ce a purtat pers aceea in o zi obisnuita); flirtreaza cu aceea fata, vb mult cu ea, incearca sa stea cat mai mult posibil cu aceea fata. unii baieti tachineaza pers respectiva pentru ca asa e modul lor de a arata ca o place. difera de la baiat la baiat.happy

| erik a răspuns:

Daca este un extravertit, socializeaza foarte mult cu tine, devine amuzant iar daca este un introvert, devine agitat, rigid si timid dar foarte romantic si pasional.

| LifeFail a răspuns:

Se uita la tine insistent, fac orice ca sa fie mai aproape de tine, te tachineaza, iti zambesc, iti fac cu ochiul.
Depinde de baiat.
xoxo:*

| Dorinel a răspuns:

Semnele mele cand plac o fata:
- vorbesc numai cu ea
- o bag in seama tot timpu
- o fac sa rada tot timpu
- o invit in parc, la cafea oriunde
- si felul in care vorbesc cu ea este total diferit cand vb cu un amic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de baietii. daca sunt timizi inrosesc si nu au curajul sa-ti spuna in fata sau macar sa-ti vorbeasca iar daca sunt indrazneti atunci te baga in seama si vrea sa afle cat mai multe despre tine si sa-ti stea tot mai des prin preajma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum spunea si alexaaa, fiecare baiat difera in modul lui de a arata ca te place.

| lablocsuperfan a răspuns:

De Ziua Martisorului, iti pot darui un martisor mai deosibit decat al celorlalte fete.

| kiss2 a răspuns:

Poate unii sunt foarte timizi si nu zic nimic dar se vede ca atunci cand vorbesc cu tine au un fel asa mai ciudat asu poate te privesc in alt fel ca si pe oricine depinde de baiatwinking