| Platon_Sebastyan_1999 a întrebat:

Ce senzații are un bărbat cand face sex si ce simte? E dureros?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu cand fac sex ea e barbatul ca sa slabeasca mai mult, ce durere e placere intensa, organismul e maxima placere, daca o vezi cu o urata e cosmar, imi amintesc de una mam rugat la toti sfinti dar dormea asta e

| cristi10grei a răspuns:

happy happy nu e dureros coane placere macxima bagate in treaba nu regreti happy

| CezarinaLunaria a răspuns:

De ce nu încerci tu să vezi cum e? happy

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Nu e dureros.
Simte o placere.
Dar si mancarea este o placere sau distractia. (astea-s mai faine decat sex-u.)

| Mihaelagirl a răspuns:

Nu e dureros. Poate doar atunci cand cand i se rupe ata. Are o mancarime si simte o presiune ca ceva vrea sa iasa

| Platon_Sebastyan_1999 explică:

Am 14 ani si sunt curios

| IonPopescu15 a răspuns:

Nu e dureros laughing) dar depinde si de partenera. Ca barbat esti cel mai iesit dintr-o partida.Nu stiu cum sr simte partenera cred ca bine atunci cand tipa: bag-o mai tare mai repede.
E o senzatie de nedescris laughing)) fericire maxima in organism cum zice Ray
Cati ani ai?laughing))